Симптоми ПМС

Органічні порушення й гормональні розлади, стреси, аборти та гінекологічні захворювання провокують розвиток ПМС. Симптоми ПМС можуть проявлятися по одному або комплексно.Ви відчуваєте фізичний дискомфорт або емоційне збудження? Починаєте нервувати через дрібниці або раптом розплакалися без особливої причини? Пішли до магазину за одягом, а купили сережки, які, можливо, і не будете носити?

Симптоми ПМС, ПрефемінЗупиніться! Дайте собі відповідь на питання: чи скоро у вас почнеться менструація? Позитивна відповідь може свідчити про те, що дивна поведінка, швидше за все, є наслідком передменструального синдрому (ПМС).

Передменструальний синдром – комплекс симптомів, пов’язаний з менструальним циклом жінок. ПМС характеризується фізичними та/або психічними симптомами різної інтенсивності, частоти і тривалості. ПМС проявляється більш ніж 200 різними симптомами; це комплексне і складне захворювання. Важка форма ПМС, за якої психологічні симптоми домінують і призводять до серйозних розладів, називається передменструальним дисфоричним розладом (ПМДС).

Сьогодні ми навряд чи зможемо зустріти жінку, яка б жодного разу не чула про ПМС або синдром передменструального напруження. Згідно з даними досліджень, той чи інший прояв ПМС трапляється у 70-90% жінок.

У жінок, які мешкають у містах (особливо в мегаполісах), порівняно з жінками, що мешкають у сільській місцевості, ПМС зустрічається частіше. Фахівці пов’язують це зі стресовими ситуаціями, що супроводжують життя в місті.

Причин появи ПМС безліч: це органічні порушення і гормональні розлади, стрес і перенапруження, аборти та гінекологічні захворювання. Багато симптомів ПМС пов’язані з прихованою гіперпролактинемією. Симптоми передменструального синдрому можуть проявлятися по одному або комплексно, і різнитися за ступенем важкості. Згідно зі статистикою, найбільша інтенсивність проявів симптомів ПМС спостерігається у віці 35 років.

Симптоми ПМС, ПрефемінСпостереження за передменструальними змінами настрою здійснювалося ще у 400 р. до н.е. самим Гіппократом. Вперше термін ПМС використав у 1931 році акушер-гінеколог з Англії Роберт Франк, який склав список симптомів і докладно описав цю недугу. Найпоширеніші симптоми ПМС, які ви можете помітити за кілька днів до початку менструації – збільшення розміру молочних залоз та больові відчуття в них, різкі зміни настрою, вугрові висипання, зміна смакових уподобань, підвищена стомлюваність, головний біль, набряки, іноді навіть блювота й нудота./p>

ПМС зустрічається настільки часто, що багато жінок вже звикли до нього і вважають абсолютно нормальним явищем. Проте ПМС – це не норма. Якщо його симптоми спричиняють вам дискомфорт, не потрібно вважати що проблема сама минеться та пускати все на самоплив. Іноді досить змінити свій розпорядок дня і раціон харчування, але часто потребується застосування спеціальних лікарських засобів.

Префемін – це сучасний високоякісний рослинний препарат на основі спеціального екстракту Прутняку звичайного, який рекомендований для усунення повного комплексу симптомів ПМС, як фізичних, так і психологічних.

Префемін поверне вам відчуття повного й здорового життя незалежно від дня циклу!

This post is also available in: Рус