Прутняк звичайний для здоров’я жінки

Прутняк звичайний — це деревоподібний чагарник, що належить до родини ясноткових. Він сягає у висоту до 5 м і досить поширений у різних країнах (Середземномор’я, Західної Азії, Криму).

Якість рослинних лікарських засобів, а, отже, їх ефективність і безпека, дуже сильно залежать від способу вирощування рослини та виробництва лікарського засобу. Навіть якщо вони створені на основі однієї і тієї ж лікарської рослини.

Прутняк для препарату Префемін вирощується на плантаціях у різних країнах: в Індії, Туреччині та Марокко. Вирощування, заготівля, сушіння, зберігання й доставка рослинної сировини здійснюється відповідно до чинної настанови з належної сільськогосподарської практики та практики збору (GACP).

прутняк, Префемін, вирощування прутняку, Prefemin

Кожна партія повинна відповідати специфікації та перевіряється, наприклад, на наявність залишків важких металів, пестицидів (через перехресне забруднення), мікотоксинів і мікробіологічних забруднень.

Правильно підготовлені та ретельно перевірені на якість рослини доставляються до лабораторії швейцарської компанії Zeller, де з Прутняку звичайного в багатоступеневому процесі виробляють стандартизований лікарський екстракт. Саме так з’являються таблетки Префемін – природний, ефективний і безпечний5 препарат для комплексного лікування ПМС.

This post is also available in: Рус